založení firmy od 9.900 Kč Virtuální sídla od 149,-Kč Trvalý pobyt v Praze od 199,- Kč

Co se nachází v prostorách virtuálního sídla?

Co se nachází v prostorách virtuálního sídla?

Virtuální sídlo společnosti je sice tiché, klidné místo, kde rozhodně nenajdete tisíce zaměstnanců, ale stále se zde nachází spousta věcí. Virtuální sídla využívají firmy, které nepotřebují někde fyzicky pobývat, ovšem musí splnit zákonnou povinnost uvést sídlo firmy při zápisu do obchodního rejstříku. Co všechno se tedy nachází v prostorách virtuálního sídla společnosti?

Virtuální sídlo společnosti musí být řádně označené

Ač zde nebudete fyzicky přebývat a ač se přímo zde nebudou tvořit vaše velkolepé projekty, stále je to vaše sídlo společnosti, a tak musí být i řádně označeno. Adresa virtuálního sídla společnosti totiž někde skutečně existuje a na jejím zvonku a ve venkovních prostorách by mělo být jasně viditelné, že zde sídlí vaše firma.

Sídlo společnosti musíte na viditelném místě označit názvem firmy a identifikačním číslem. Kde vlastně získáte toto identifikační číslo? To vám přidělí příslušný živnostenský úřad.

Vybavení virtuálního sídla společnosti

Ovšem potom už je virtuální sídlo společnosti poměrně strohé. Nenajdete zde vybavení za statisíce korun, ani spoustu zasedacích místností. Většinou se jedná o velmi malé prostory jen o jedné či pár místnostech.

Měla by se zde však nacházet recepce, kde bude nějaký pracovník přebírat vaši poštu, přijímat návštěvy a vyřizovat telefonáty. To musíte mít ze zákona zajištěno, jinak zde nemusí nic být.

Kanceláře ve virtuálním sídle

Samozřejmě záleží na společnosti, od které si virtuální sídlo společnosti pronajímáte. Některé společnosti totiž nabízí i kompletně vybavené prostory, které můžete dokonce i fyzicky využívat. Zde se potom nachází klasické kancelářské vybavení, jako je stůl, židle, telefon, počítač nebo i lehké občerstvení.

Opět je ale nutné vše domluvit s majitelem objektu, který vám virtuální sídlo společnosti pronajímá. Většinou totiž musíte za fyzické využívání daného prostoru něco málo připlatit.

K čemu je dobré virtuální sídlo společnosti?

Říkáte si teď, proč byste si měli pronajímat prakticky prázdné prostory, kde nic není a ještě za to platit stovky korun měsíčně? Uvedeme vám ty nejpádnější důvody:

 

 

 

 

Zavoláme Vám zpět

(c) copyright 2017 by SEO optimalizace s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace