založení firmy od 9.900 Kč Virtuální sídla od 149,-Kč Trvalý pobyt v Praze od 199,- Kč

Je cena za pronájem virtuálního sídla konečná?

Je cena za pronájem virtuálního sídla konečná?

Chcete si pronajmout virtuální sídlo společnosti? Chcete začít podnikat, ale přitom nechcete vyhodit tisíce korun za drahé kancelářské prostory? Pak vás určitě bude zajímat, kolik takové virtuální kanceláře budou stát. Za kolik se pronajímají virtuální sídla společností a je cena za pronájem konečnou cenou? Na to se pokusíme odpovědět právě zde.

Kolik stojí pronájem virtuálního sídla společnosti?

Pronajmout si virtuální sídlo společnosti mohou jak firmy, tak i OSVČ. Už pro tyto dvě skupiny se ceny poměrně hodně liší. OSVČ totiž většinou zaplatí méně. U nás si můžete jako samostatný podnikatel pronajmout virtuální kanceláře už od 125 Kč měsíčně. Jako firma si pak virtuální sídlo společnosti můžete pronajmout za cenu od 149 Kč měsíčně.

Avšak ceny se u různých společností liší. Toto jsou ceny, za které pronajímáme virtuální sídla a kanceláře my. Jinde to může být klidně o několik desítek korun více. Všeobecně ale platí, že ani za nejluxusnější místo v centru Prahy nezaplatíte tisíce korun, spíše jen stovky korun měsíčně.

Je cena za pronájem konečná?

Jestli je cena za pronájem virtuálních sídel konečná záleží na různých faktorech. Zejména na místě, kde si virtuální sídlo společnosti chcete pronajmout. Například virtuální sídlo společnosti na Praze 8 vás může vyjít na 149 Kč měsíčně. Naopak virtuální sídlo společnosti v Brně v AZ Tower vás může přijít na 399 Kč za měsíc. Toto už je ale konečná cena. Žádné další poplatky nám neplatíte. A čím déle si budete chtít virtuální sídlo pronajmout, tím výhodnější pro vás bude konečná cena.

Jak si můžete pronajmout virtuální sídlo společnosti?

Už jste rozhodnuti? Chcete do toho jít? Pak si nejprve na našich webových stránkách www.officetime.cz vyberte místo, kde byste chtěli, aby vaše společnost sídlila. Poté vyplňte nezávaznou poptávku. My vám obratem zavoláme a domluvíme se na dalších podrobnostech. K základní službě poskytování adresy sídla pro podnikání obdržíte 1x kopii smlouvy a 1x kopii časově omezeného souhlasu na umístění sídla a jeho zápis do obchodního rejstříku. Pokud budete se vším souhlasit, můžete podepsat. A to je vše. Je to velice jednoduché.

Jako doplňkové služby nabízíme ve virtuálních sídlech společností přeposílání pošty v rámci ČR i do ciziny, ponechávání pošty na místní pobočce České pošty, možnost zajistit pronájem zasedací místnosti, informování o došlé poště na e-mail, nebo přebírku, skenování a zasílání doručené pošty na klientem uvedený e-mail.

 

Zavoláme Vám zpět

(c) copyright 2017 by SEO optimalizace s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace