založení firmy od 9.900 Kč Virtuální sídla od 149,-Kč Trvalý pobyt v Praze od 199,- Kč

Nejlevnější kancelář

 

Pokud si zařizujete sídlo společnosti,dozajista se díváte kromě jeho polohy a velikosti také na jehocenu. Cena za sídlo společnosti je totiž důležitou firemní položkou, která se s vaším podnikáním ponese po celou jeho dobu, od začátku až do samotného konce. Proto byste si měli vybrat takové místo pro sídlo společnosti, které bude nejen vyhovovat všem vašim požadavkům, ale které takénebude příliš drahé. Pojďte se s námi podívat, jak na to.

Levné vs. nejlevnější kanceláře

Asi vám nemusíme připomínat, že s danou cenouse pojí kvalita,velikostipolohapronajímaných či kupovaných kancelářských prostor. To platí vždy a všude.

Proto hned na začátek uvedeme, že levné kanceláře neznamenají nutně ty největší, nejprostornější a nejlepší. Znamená to, že tyto kanceláře budou nejspíš menší rozlohou, nebudou tak dokonale zařízené a možná u nich bude nějaká nedodělávka, o kterou se budete muset sami postarat.

Zároveň záleží také na dané lokalitě, ve které si kanceláře vybíráte. Pokud se budeme bavit o Praze, tak zde se logicky pohybujeme ve vyšších desetitisících či dokonce statisících za pronájem měsíčně. Naopak v malém městě nebo někde na okraji města se může pronájem za kancelářské prostory vyšplhat jen k desítkám tisíc korun. I na tom tedy hodně záleží.

Skutečně nejlevnější pronájem sídla firmy

Pokud si nemůžete dovolit fyzický pronájem kanceláře ani na vesnici nebo na okraji města, můžete vyzkoušet pronájem virtuální adresy. Jedná se o formu legálního sídla společnosti, kterým se vaše firma může prezentovat. Pronajmete si vlastně pouze adresu sídla společnosti, ale fyzické prostory pro svou práci budete mít někde úplně jinde, třeba u vás doma. Měsíční poplatek za pronájem virtuálního sídla společnosti se pohybuje ve výši stovek korun.

Výhody klasických kanceláří vs. virtuálního sídla

Rozdíl mezi klasickými kancelářemi a virtuálním sídlem společnosti je tedy zřejmý - u klasických kanceláří si nepronajímáte pouze adresu sídla společnosti, ale také prostory, které ke svému podnikání můžete využít.

Na druhou stranu stojí pronájem klasických kancelářských prostor několik desítek až stovek tisíc korun měsíčně, což si rozhodně nemůže dovolit každý. Pak přichází vhod virtuální sídlo společnosti, za které zaplatíte jen pár stovek korun měsíčně. Virtuální kancelář je navíc vhodným doplňkem ke klasické kanceláři v neperspektivní lokalitě, která není pro vaši firmu vůbec reprezentativní.

Legislativní požadavky pro sídlo společnosti

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, nezapomeňte, že v případě, pokud nejsou dané kancelářské prostory vaše, budete potřebovat souhlas od majitele dané nemovitosti s umístěním sídla firmy. Dále si zkontrolujte, zda se skutečně jedná o nebytové prostory. A v neposlední řadě dbejte na řádné označení sídla firmy na viditelném místě na budově, na zvonku a na poštovní schránce.

Při podpisu smlouvy si dejte pozor, aby se v ní nacházelo vše, na čem jste se s majitelem domluvili. Jestliže budete chtít od daného subjektu přebírat poštu, mělo by to být uvedeno ve smlouvě.Zavoláme Vám zpět

(c) copyright 2017 by SEO optimalizace s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace