založení firmy od 9.900 Kč Virtuální sídla od 149,-Kč Trvalý pobyt v Praze od 199,- Kč

Poskytnutí sídla v Praze

 

Vaše podnikání může být přesně takové, jaké jste si vysnili. Můžete vydělávat spoustu peněz, můžete mít úspěšný brand, můžete mít sídlo firmy třeba přímo v centru Prahy. Nic není v dnešní době nemožné, nic není nepřekonatelné, nic není překážkou. Jen je potřeba hledat možnosti a postupy, jak svého cíle dosáhnout.

Sídlo firmy v Praze

Jak už jsme zmínili, sídlo vaší firmy může být klidně v centru Prahy. Pokud po takové adrese toužíte nejvíce na světě, nic není nemožné. Jen je potřeba dobře plánovat.

Sídlo firmy v centru Prahy samozřejmě není nejlevnější záležitostí. Takové sídlo vás může vyjít klidně na stovky tisíc korun měsíčně. Ne však v případě virtuálního sídla společnosti.Za něj zaplatíte pouhé stovky korun měsíčně, což vás rozhodně nezruinuje.

Lokality, které jsou vhodné pro vaše podnikání

Navíc Praha není jen centrum, ale jsou to také další přilehlé oblasti, které se mohou pro vaše podnikání hodit. Aktuálně jsou nejvyhlášenějšími podnikatelskými lokalitami Praha 4, Praha 8 a Praha 2.

Pokud na jedné z těchto adres bude sídlit vaše firma, rozhodně nebude považována na podřadnou nebo méněcennou, naopak! Zároveň se jedná i o ideální místa pro firemní jednání s obchodními partnery.

Cena za pronájem sídla společnosti v Praze

Asi každého logicky napadne, že takové sídlo společnosti v centru Prahy bude velmi drahé. Nenechte se ovšem zmýlit! Virtuální kanceláře přímo v Praze 1 si můžete pronajmou už za 199 Kč měsíčně. Na Praze 2 si můžete pronajmout virtuální sídlo společnosti už za 499 Kč měsíčně. A na Praze 8 najdete virtuální kanceláře už od 149 Kč měsíčně.

Není to tedy žádná horentní suma, kterou byste nezvládli financovat. Je to k tomu všemu skvělá investice, která se vám dlouhodobě vyplatí. Sídlit se svou firmou v centru Prahy je totiž to nejluxusnější, co může vaši firmu potkat, a tak určitě neváhejte a usídlete svou společnost v Praze.

Ve virtuální kanceláři fyzicky nepracujete

Obrovskou výhodou je také fakt, že ve virtuální kanceláři fyzicky nepracujete. Můžete tedy klidně bydlet kilometry daleko od Prahy, a přesto vaše společnost může sídlit v centru metropole. Nemusíte se proto nikam stěhovat a zpřetrhat tak své rodinné nebo přátelské vazby. A k virtuálním kancelářím můžete využít celou škálu dalších zajímavých doplňkových služeb.

Sny už nemusí zůstat pouze ve světě představ, mohou se začít skutečně plnit. I vám se tak mohou začít plnit největší sny. Stačí jen chtít.

Zavoláme Vám zpět

(c) copyright 2017 by SEO optimalizace s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace