založení firmy od 9.900 Kč Virtuální sídla od 149,-Kč Trvalý pobyt v Praze od 199,- Kč

Prodej sídla firmy Praha

Prodej sídla firmy Praha

Cena nemovitostí v našem hlavním městě neustále roste. Jen za poslední čtyři roky vzrostly ceny bytových i nebytových prostor v Praze v průměru o více než čtyřicet procent. A tento trend neustále pokračuje. Pořídit si proto vlastní sídlo firmy není vůbec jednoduché. Už vám nebude stačit pár milionů korun, ale připravte si alespoň několik desítek milionů.

Vyplatí se koupě sídla společnosti?

Ceny kancelářských prostor neustále atakují nové a nové rekordní výše. Snad ještě nikdy v dějinách nebyly nemovitosti tak drahé jako dnes. A pro mnohé podnikatele je to obrovský problém. Ač se jim v podnikání daří a ač jejich firma neustále roste, mnohdy to ani zdaleka nestačí na pořízení vlastního sídla firmy v Praze. A než abyste se zadlužili na desítky let dopředu, bude lepší poohlédnout se po jiných možnostech.

Sídlo firmy v Praze bez zadlužení

Existují totiž varianty, kdy si můžete zařídit sídlo firmy přímo v centru Prahy i bez namáhavého spoření nebo nelidského zadlužení. Sídlo firmy si můžete pronajmout. A ani v tomto ohledu nejste limitováni. Na výběr totiž máte klasický pronájem kancelářských prostor, nebo pronájem virtuální kanceláře. O co se jedná?

Co jsou virtuální kanceláře?

Virtuální kanceláře nebo virtuální sídlo společnosti je místo, které si pronajmete jakožto sídlo vaší firmy, ale které nikdy reálně nevyužíváte. Je to tedy pouze, dalo by se říct, adresa na papíru, kterou máte pronajatou a kterou prezentujete jako sídlo vaší společnosti. Tato adresa skutečně někde existuje, takže se nemusíte bát, že byste se prezentovali nějakým falešným místem. Pouze se zde nikdy osobně nepohybujete.

Jak probíhá pronájem virtuálního sídla společnosti v Praze?

Nejprve si tedy vyberete adresu, kde chcete aby vaše firma sídlila. Následně oslovíte danou společnost, která na konkrétní adrese pronajímá virtuální sídla společností. Sepíšete smlouvu, ve které bude jasně definováno, jaké služby si objednáváte. Smlouva se běžně sepisuje na rok, ale samozřejmě se můžete domluvit i na delší časové období. A to je vše. Jakmile máte smlouvu sepsanou a podepsanou, je sídlo firmy vaše a můžete jej uvést do všech zakladatelských listin i do firemních smluv.

I když tedy nemáte dostatek financí na to, abyste si koupili sídlo firmy v hlavním městě, ještě to neznamená, že ho zde skutečně nemůžete mít. Měsíční poplatek v případě virtuální sídla firmy se navíc pohybuje jen kolem stovek korun, a tak se rozhodně nejedná o žádnou astronomickou částku.

 

Zavoláme Vám zpět

(c) copyright 2017 by SEO optimalizace s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace