založení firmy od 9.900 Kč Virtuální sídla od 149,-Kč Trvalý pobyt v Praze od 199,- Kč

Sídlo společnosti: Myslete také na bezpečnost

 

Již toho bylo řečeno mnoho a stále ještě zdaleka ne vše. Sídlo společnosti je skutečně živoucím organismem, který je pro vaši firmu naprosto klíčový. Bez sídla společnosti nemůžete začít podnikat, nemůžete zapsat firmu do obchodního rejstříku, nebo nemůžete ani svolat valnou hromadu. Tak důležité sídlo společnosti je.

Proto by vás při jeho zřizování měla zajímat nejen jeho lokace, dobrá dostupnost, ale také jeho bezpečnost. Neštěstí totiž nechodí po horách, ale po lidech. Na co byste v tomto ohledu neměli zapomenout? Co by mělo být klíčové? A jaké překážky vám mohou stát v cestě?

Zabezpečí místa podnikání

Vaše sídlo společnosti by mělo být za každých okolností bezpečné. Ať už pro vaše zákazníky, tak i pro vaše zaměstnance, kvalitními zámky počínaje a zabezpečovací technikou konče. A nejedná se pouze o zabezpečení proti krádežím, ale také bezpečnost práce. Vaši zaměstnanci zde totiž budou trávit hodiny a hodiny týdně a nechcete přeci, aby se jim něco stalo, nebo aby přišli v práci k újmě.

Zabezpečení platí i pro kanceláře

Možná teď nad tím mávnete rukou, protože máte „jen” kanceláře, ve kterých se přece nemůže nic stát. Teď vás překvapíme, ale i v kancelářích hrozí spousta rizik a zranění. Základem kvalitního zabezpečení práce je tedy pohodlné a ergonomické pracovní místo. Takové místo, u kterého se vaši zaměstnanci nebudou zbytečně hrbit, budou mít správný postoj těla a nebude je zde nic ohrožovat. Například v kancelářích je vhodné pořídit pro každého zaměstnance jeho vlastní židli. Jiné potřeby totiž bude mít 100kilový muž a jiné 40kilová žena.

Kde se bez bezpečnostních systémů neobejdete

Velkou část zabezpečení vašich podnikatelských prostor můžete ovlivnit vy sami. Avšak problém nastává u pronajatých prostor. Ty totiž musí zabezpečit jejich majitel. Proto se s majitelem domluvte na pořízení dostatečných bezpečnostních prvků.

Existuje pár míst, kde nepotřebujete nejnovější bezpečnostní kamery ani nejpropracovanější bezpečnostní systémy. Například u kanceláří či kosmetických salónů si vystačíte s kvalitním zámkem, pevnými dveřmi a základními prvky bezpečnosti práce.

Ovšem pak jsou místa, kde se bez moderních zabezpečovacích systémů neobejdete. Například u čerpacích stanic, v obchodech s luxusním a drahým zbožím, v autoservisecha dalších. Tady všude musí být bezpečnost na nejvyšší možné úrovni. Rozhodně na ní nešetřete!

Vhodná lokalita

Základem této bezpečnosti je lokalita, kde bude stát vaše sídlo společnosti. Čím bezpečnější lokalita, tím větší šance, že se u vás ve firmě nic nestane. Tudíž si pro sídlo firmy vybírejte už od začátku bezpečná místa.

Moderní bezpečnostní systémy

Pokud navíc zabezpečíte svou firmu nejmodernějšími bezpečnostními systémy, zajistíte svým zaměstnancům a zákazníkům maximální bezpečí. Mezi nejrozšířenější bezpečnostní systémy patří detektory zaznamenávající pohyb či zvuk, únik plynu, infračervené a mikrovlnné bariéry, kamerové systémy nebo inteligentní závory.Zavoláme Vám zpět

(c) copyright 2017 by SEO optimalizace s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace