založení firmy od 9.900 Kč Virtuální sídla od 149,-Kč Trvalý pobyt v Praze od 199,- Kč

Sídlo společnosti: Napojení na dopravní infrastrukturu

 

Pokud v rámci svého podnikání neposkytujete online služby a potřebujete se jednoznačně osobně setkávat se svými zákazníky, budete muset myslet i na dopravní dostupnost. Kadeřnice, kosmetičky, řemeslníci, finanční poradci, účetní - ti a spousta dalších nemohou bez osobního kontaktu s klienty fungovat.

Proto je velmi důležité nejen příjemné a útulné sídlo společnosti, ale také sídlo společnosti napojené na dopravní infrastrukturu, aby se k vám lidé snadno a rychle dostali. Čím blíže zastávkám MHD či velkým páteřním tahům bude vaše firma sídlit, tím lépe. Na co při napojování sídla firmy na dopravu nezapomenout? Jak zefektivnit celý proces a minimalizovat náklady?

Usnadněte příjezd vlastním dopravním prostředkem

Na prvním místě je určitě nutné počítat se zákazníky, kteří k vám dojedou vlastním dopravním prostředkem, ať už to bude auto, kolo nebo třeba motorka. Připravte pro ně tedy pár parkovacích míst přímo u sídla vaší firmy. Pokud to není možné, alespoň dostatečně dobře popište, kde mohou případně zaparkovat v okolí. Čím pohodlnější příjezd k vaší firmě zajistíte, tím více si vás zákazníci oblíbí.

Umožněte přijet MHD

Ne všichni ovšem vlastní automobil, motorku nebo kolo. Někteří nejraději používají prostředky městské hromadné dopravy, a to zejména ve větších městech. Než si tedy zřídíte sídlo společnosti někde na okraji města, myslete také na to, aby k vám bylo možné dojet i MHD.

Možná díky tomu zjistíte, že bude výhodnější sídlo firmy přesunout přímo do centra, než někde do okrajových částí. Naprosto klíčové by to mělo být zejména pro podnikatele, kteří poskytují osobní služby, jako je například kosmetička, kadeřnice nebomaséři. Tito všichni by měli být dobře dostupní i pomocí MHD.

Dopravní spojení se skladovými zásobami

Zároveň ale nezapomeňte ani na své skladové zásoby. Pokud máte sklad přímo v sídle společnosti, tento bod se vás netýká.

Ovšem pokud máte sklad někde mimo, třeba na okraji města, nebo v jiném městě, je potřeba myslet na to, že i ke svým zásobám se budete muset nějak jednoduše dostat. Čas jsou peníze, a tak svůj čas neztrácejte na cestě. Určitě by tedy nebylo moudré zřídit si sídlo společnosti spousty kilometrů od skladu. Čím blíže skladu budete, tím lépe.

Sečteno, podtrženo

Při zřizování sídla společnosti je potřeba myslet na spoustu detailů. Nejedná se pouze o samotné prostory, kde budete vykonávat svou podnikatelskou činnost, ale také o jejich umístění.

Vaši zákazníci musí být schopní k vám v klidu a jednoduše dorazit. Čím více jim cestu zjednodušíte, tím lépe. Zajistíte si tak jejich přízeň a věrnost. A věrní zákazníci jsou ti nejlepší.

Zavoláme Vám zpět

(c) copyright 2017 by SEO optimalizace s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace