založení firmy od 9.900 Kč Virtuální sídla od 149,-Kč Trvalý pobyt v Praze od 199,- Kč

Virtuální sídlo společnosti a pošta

Virtuální sídlo společnosti a pošta

Jelikož se běžně ve virtuálním sídle denně nepohybujete, vyvstává logická otázka - co virtuální sídlo společnosti a došlá pošta? Kdo zde za vás přebírá dopisy? Jak je to s korespondencí zajištěno? A nestane se, že by zde některé dopisy ležely třeba několik týdnů bez povšimnutí? Čtěte dále a vše se dozvíte.

Přebírání pošty ve virtuálním sídle

Ač se ve virtuálním sídle nebudete fyzicky pohybovat, stále se jedná o oficiální sídlo vaší společnosti, a tak se zde čas od času objeví nějaká pošta. Ať už se bude jednat o dopis z úřadu, nebo třeba o obchodní smlouvu, vyzvedávat si pravidelně poštu v sídle společnosti je vaše zákonná povinnost.

Nemusíte se ale bát, že byste tuto povinnost nesplnili. Ve virtuálních sídlech společností se pohybují recepční a asistentky, které za vás tento úkon provedou. Žádná pošta zde tedy nebude ležet bez povšimnutí několik týdnů.

Je možné přeposílání pošty?

Jak je to však s jejím předáním? Je možné přeposlat poštu z virtuálního sídla na nějakou jinou adresu? Ano, je to naprosto běžné.

Nejen, že je přeposílání pošty z virtuálního sídla možné, ale také si můžete vybrat možnost přeposílání korespondence i do zahraničí. Nezáleží tedy na tom, kde se zrovna pohybujete, vaše pošta dorazí vždy za vámi.

Nebo můžete využít možnosti převzetí pošty v našem sídle. Je to pouze na vás, která varianta vám bude nejvíce vyhovovat.

Další služby k virtuálnímu sídlu společnosti

Ovšem přeposílání pošty není jedinou službou, kterou k virtuálnímu sídlu společnosti získáte. Využít můžete také vyřizování telefonátů, zanechávání korespondence na místní pobočce pošty, pronájem reprezentativních prostor nebo třeba starost o došlé návštěvy. Některé z těchto služeb získáte automaticky k pronájmu virtuálního sídla, některé si můžete domluvit za příplatek navíc.

Virtuální sídlo firmy tedy není jen imaginární kanceláří, kterou můžete využít. Je to hlavně sídlo vaší společnosti, které s sebou přináší řadu dalších možností.

Pokud už o virtuálním sídle společnosti uvažujete, ale nechcete se spálit, určitě kontaktujte Office Time. Rádi vám poradíme a pomůžeme. Nebo rovnou vyplňte nezávazný formulář zde. 

Zavoláme Vám zpět

(c) copyright 2017 by SEO optimalizace s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace