založení firmy od 9.900 Kč Virtuální sídla od 149,-Kč Trvalý pobyt v Praze od 199,- Kč

Využívání prostor virtuálního sídla

Využívání prostor virtuálního sídla

Když si pronajímáte virtuální sídlo společnosti, většinou se nepočítá s tím, že byste zde fyzicky pobývali nebo pracovali. Ovšem život je nevyzpytatelný a mohou nastat situace, kdy budete potřebovat, třeba i jen na jeden jediný den, nějaké reálné, fyzické pracovní prostory. Je možné k těmto účelům krátkodobě využít prostory virtuálního sídla společnosti, anebo si musíte najít nějaké jiné prostory? Na to se podíváme v tomto článku.

Krátkodobé využití virtuálního sídla

Věřte tomu nebo ne, ale krátkodobé fyzické využití virtuálního sídla společnosti je možné. Stačí se na tom pouze domluvit se společností, od které si virtuální sídlo společnosti pronajímáte. Nemusíte si proto pracně hledat nějaké kanceláře ke krátkodobému užití, kavárny nebo coworky, ale můžete se s klienty v pohodě setkat u vás ve vašem sídle firmy.

K čemu můžete virtuální sídlo firmy využít?

K dispozici máte rozličnou škálu kancelářských prostor, od klasických kanceláří až po zasedací místnosti, které můžete využít k nejrůznějším účelům. K osobním schůzkám, k obchodním meetingům, ke strategickým hovorům, k seminářům a přednáškám, nebo ke konferencím. Zkrátka k jakémukoliv účelu zrovna potřebujete.

Nejčastěji se naši klienti v prostorách virtuálních kanceláří setkávají se svými zákazníky, k čemuž jsou tyto kanceláře nejvhodnější. Ale také se zde můžete potkat třeba s obchodními partnery. Najdete zde základní kancelářské vybavení, projektor, tabuli a někde dokonce i lehké občerstvení. S klienty zde budete mít naprostý klid a soukromí.

Rezervace prostor k fyzickému použití

Než se ovšem vydáte do svého virtuálního sídla, ještě chvíli zadržte. Tyto služby osobního využití kancelářských prostor je totiž nutné si dopředu objednat. Kapacity jsou omezené, a tak je potřeba se na tom dopředu domluvit. Nikdy nespoléhejte na to, že budou kanceláře vždy volné.

Kancelářské prostory pro oficiální kontroly

Zároveň můžete tyto kancelářské prostory využít během případné návštěvy z finančního nebo živnostenského úřadu. Úředníky zde můžete přivítat, pohostit a provést je po vaší firmě. Naše kanceláře a konferenční místnosti jsou k tomu jako dělané. Budete zde mít naprostý klid, a tak se nemusíte bát nepříjemného vyrušení.

Ač je tedy virtuální sídlo společnosti místem, kde se většinu času nebudete fyzicky pohybovat, můžete toto místo občas využít i k osobním schůzkám a poradám. Stačí si kanceláře pouze dopředu zarezervovat.

 

Zavoláme Vám zpět

(c) copyright 2017 by SEO optimalizace s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace