Založení společností | Prodej ready-made společností | Sídla firem | Trvalé pobyty | Výkup firem | Účetnictví

Sídla pro firmy
775 551 494
Virtuální sídlo společnosti: Jaké služby jsou obsaženy v pronájmu?

Možná máte představu, že s virtuálním sídlem společnosti získáte pouze nějakou fiktivní adresu v obchodním rejstříku. Ale tak tomu rozhodně není! S virtuálním sídlem firmy získáte mnohem, mnohem víc. Co konkrétně? To se dozvíte v následujících řádcích. Proto nepřestávejte číst.

Virtuální sídlo společnosti není jen fiktivní adresa

Ač slovo „virtuální” svádí k představě, že se jedná o něco nereálného, imaginárního, opak je pravdou. Virtuální sídlo společnosti skutečně někde existuje. Skutečně někde tato budova stojí a v ní se skutečně nachází reálné kancelářské prostory. I když většinou velice malé.

Tyto kancelářské prostory zde sice fyzicky nevyužíváte, ale pokud byste chtěli, můžete zde za menší příplatek uspořádat třeba mezinárodní konferenci.

Zároveň je na dané budově, ve které se nachází virtuální sídlo vaší společnosti, vaše firma viditelně označená. To je totiž povinnost daná ze zákona.

Profesionální služby recepční

Pokud se někdy přijdete do virtuálního sídla společnosti podívat, zjistíte, že se zde denně pohybuje profesionální recepční, která vyřizuje telefonáty, přebírá poštu a případně zde provádí návštěvy. To všechno vaším jménem tak, abyste splnili další zákonnou povinnost, a to být v místě sídla společnosti vždy k zastižení.

Vyzvedávání pošty

Vyzvedávání pošty ve virtuálním sídle společnosti je tedy naprostou samozřejmostí. Můžete si být jisti, že zde poštu nejen vyzvedneme, ale dáme vám o ní také okamžitě vědět. Nemusíte se tedy bát, že by zde dopisy ležely několik měsíců bez povšimnutí.

Provázení návštěv

Další službou, kterou k virtuálnímu sídlu společnosti získáte, je starost o návštěvy. Jednou za čas se totiž může stát, že se v sídle společnosti objeví nějaká fyzická osoba, ať už zákazník, dodavatel, obchodní partner nebo třeba finanční kontrola. A o tyto osoby se zde musíte postarat. To opět zařídíme.

Vyřizování telefonátů

A pokud zde bude chtít někdo zavolat, opět s danou osobou vše vyřídíme. Buď volajícího odkážeme přímo na vás, anebo si vzkaz zapíšeme a obratem vám jej předáme. Nikdy se tedy nestane, že by vám někdo volal do sídla společnosti a nikomu by se nedovolal.

Přeposílání pošty

V rámci našich služeb vám také můžeme zajistit přeposílání pošty, a to nejen v rámci celé České republiky, ale i do zahraničí. Ať už tedy budete kdekoliv na světě, vaše pošta se nikdy neztratí ani nezapadne.

Pronájem konferenčních a přednáškových místností

V neposlední řadě můžete ve virtuálním sídle společnosti využít také služby pronájmu konferenčních, přednáškových či jiných reprezentativních místností například k uspořádání meetingu, přednášky, semináře, konference či hromadného setkání zástupců firmy. Tyto místnosti jsou vždy moderně vybaveny, aby uspokojily všechny vaše potřeby.

Jak si mohu pronajmout virtuální sídlo společnosti?

Chtěli byste vlastní sídlo společnosti? Pak už na nic nečekejte! Je to velmi jednoduché:

  1. Na webových stránkách www.officetime.cz si vyberte místo, kde by měla vaše firma sídlit.

  2. Vyplňte nezávaznou poptávku.

  3. Obratem vám zavoláme a domluvíme se na dalších podrobnostech.

  4. K základní službě poskytování adresy sídla pro podnikání obdržíte 1x kopii smlouvy a 1x kopii časově omezeného souhlasu pro umístění sídla a jeho zápis do obchodního rejstříku.

  5. Pokud budete se vším souhlasit, můžete podepsat.

Jsme tu pro Vás